Zorlu, Çocukları Lego’nun Renkli Dünyasına Çağırıyor

Zorlu Alışveriş Merkezi, çocuklar için eğlenceli bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Çocuklar, 27-30 Ekim tarihleri arasında saat 12:00’den 19:30’a dek sürecek LEGO Duplo Dünya Turu etkinliğinde yeni seri LEGO figürleriyle kendi tasarımlarını oluşturacaklar.

0
247
27-30 Ekim tarihleri 12:00-19:30 saatleri arasında minikler, Metro Katı’nda etkinlik alanındaki LEGO aktivitesi ile eğlenecek.

Zorlu Alışveriş Merkezi, çocuk ziyaretçilerini 27-30 Ekim tarihleri arasında Metro Katı’nda düzenleyeceği eğlenceli bir etkinliğe davet ediyor. Bu tarihler arasında Zorlu Alışveriş Merkezi’ne gelecek olan çocuklar, 4 gün boyunca 12:00-19:30 saatleri arasında Metro Katı’nda özel olarak tasarlanan etkinlik alanındaki LEGO aktivitesi ile eğlenecek.

Çocuklar, etkinlik alanındaki LEGO Duplo Dünya Turu temasıyla hayvanlar alemini keşfe çıkacaklar. Çocuklar, kendilerinin tasarlayacakları hayvan figürlerinin yanı sıra Duplo ile Eşleştirme oyunu oynayacak , hayvanlar ve onların doğal yaşamları hakkında bilgi alacaklar.

Ücretsiz olan etkinlik sonrasında minik ziyaretçiler,katılım sertifikasına da sahip olacaklar.